הפנינג

אירועי הפנינג מלאי חיוכים!

אנחנו בחיוכים ונהנים יודעים ליצור חוויות בלתי נשכחות באירועים אותם אנו מפיקים עבור ילדי עובדים בארגונים וחברות, עבור בתי ספר וגני ילדים וגם עבור עיריות ומועצות מקומיות באירועים המוניים. רוצים לארגן הפנינג ייחודי, כזה שידברו עליו לפחות עד ההפנינג הבא? צוות חיוכים ונהנים זה הצוות בשבילכם!

למי זה מתאים?

אז אם אתם מטעם עירייה אשר רוצה להפיק אירוע שכונתי או להעמיד ביתני הפעלה לילדים באירוע עירוני, בית ספר המעוניין לקיים אירוע פתיחת או סוף שנה, או לחלופין נציגי חברה או ארגון הרוצה להפיק יום כיף לילדי העובדים – הגעתם למקום הנכון!

הצוות המיומן שלנו יעמוד לרשותכם, ילווה וייעץ לכל אורך הדרך. החל מאפיון תחנות המשחק בהתאם לגלאי הילדים שיפקדו את האירוע, דרך ההכנות הלוגיסטיות ועד לקיומה של הפקה בלתי נשכחת ביום הגדול!

אנו, בחיוכים ונהנים, מציעים מגוון הפעלות רחב להפעלת קהל גדול באירועי הפנינג המוניים. ביניהם

טרמפולינות ומתנפחים

הפעלות תיאטרון יצירתיות

סדנאות קרקס מאתגרות

מעגל תיפוף על פחים

איפור אומנותי וקעקועים מדליקים

הכנת צורות ותמונות מבלונים

הפעלות באירועים המוניים דורשות מיומנות ויכולות לוגיסטיות. הצוותים שלנו מיומנים ומנוסים בתפעול אירועים מסוג זה ומסוגלים להעמיד לרשות המארגנים והמשתתפים תחנות משחק בפריסה רחבה עבור קהל גדול.

ולא רק בהפעלות עסקינן. בחיוכים ונהנים נשמח להעמיד לרשותכם מגוון רחב של דוכני מזון שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח: דוכני וופל בלגי, נקניקיות, פופקורן, ברד בצבעים וטעמים, שערות סבתא ועוד ועוד. כך שגם גזרת הכיבוד בהפנינג שלכם – מטופלת.