בלונים לאירועים

כמו שאין חגיגה בלי עוגה, הרי שבלון מוסיף המון 🙂 בוודאי ובוודאי כקישוט שמח לכל אירוע.

בחיוכים ונהנים, אנחנו מתמחים בבלונים – כהפעלה חוויתית וגם כאלמנט עיצובי לאירוע לא שגרתי. אנו מספקים שערי בלונים חגיגיים וייחודיים לפי בחירתכם, מרכזי שולחן מבלונים וקישוטי בלונים מעוצבים לחלל אולם האירועים, למבואת הכניסה ולרחבת הריקודים עבור אירועים פרטיים כגון בריתות, אירועי בר/ת מצווה, חתונות, מסיבות רווקות, מסיבות גיוס ושחרור ועוד כמו גם כאלמנט מיתוגי המביא לידי ביטוי את צבעי המותג עבור אירועים עסקיים ואירועי עובדים.

העיצוב בבלונים מאפשר יצירתיות רבה ובאמצעותו ניתן להקפיץ כל אירוע. מגוון הבלונים הרחב מאפשר לנו ליצור עיצובים מגוונים – צורות ייחודיות, כיתוב של שם החוגג או ברכה עבורו ואפילו לוגו חברה עשוי כולו מבלונים.

צוות המעצבים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל תהליך הבחירה של העיצוב, הצורניות, הגודל והגוון, ייעץ בכל התלבטות וידאג שאולם האירוע יעוצב בדיוק כפי שציפיתם. קשה לכם להחליט? נשמח להראות לכם תמונות מעיצובים שעשינו על מנת להקל על הבחירה. רוצים משהו ייחודי – ספרו לנו! מבטיחים להיות יצירתיים וליצור עבורכם את עיצוב הבלונים בו חשקה נפשכם.

בחרתם את העיצוב המועדף עליכם? בחירת הצבעים וסוג הבלון אף היא מאחוריכם? השאר עלינו!
לאחר סיומו של שלב העיצוב, צוותי ההתקנה שלנו מגיעים עם הבלונים המעוצבים למקום האירוע מבעוד מועד ודואגים למקם אותם במקומם, כדי שלכם ולאורחים יוותר רק ליהנות מהאווירה הקסומה.